Objednat si UpSize – efektivní krém na zvětšení poprsí v roce 2018

Kosmetické společnosti každý rok uvádějí na trh nové a nové produkty a stále vyvíjejí nová složení, kterými by vylepšili stávající produkty. Proto se počet kosmetických přípravků na trhu neustále zvyšuje. Přirozeně se každá spoelčnost snaží splnit ženám sen o věčné kráse.

UpSize

Ženy jsou připravené pro krásu a věčné mládí trpět a přinášet oběti. Podstupují procedury v salonech, cvičí a radikálně mění svůj životní styl. Některé ženy dokonce postupují plastické operace a nechávají si zvětšit poprsí implantáty, protože krásná prsa vždy přitahují pozornost mužů, a vždy tomu tak bude. Tato metoda zvětšení poprsí je populární, ale nese s sebou mnoho zdravotních rizik. Je dobře známé, že plastické operace mohou mít vážné komplikace. Riziko nevzhledných jizev je velmi vysoké.

Odborníci na krásu vyvinuli nový produkt, který si získal popularitu u mnoha žen – krém na zvětšení poprsí UPSIZE. Tento populární kosmetický přípravek je naprosto bezpečný a skutečně efektivní.

OBJEDNAT NYNÍ

Účinky

Stejně jako mnoho jiných kosmetických přípravků má krém UPSIZE spoustu skvělých účinků:

 • Podporuje elasticitu poprsí.
 • Zakulacuje poprsí a dodává mu lepší tvar.
 • Regeneruje pleť na buněčné úrovni.
 • Má preventivní účinky.
 • Zvětšuje poprsí o 1-2 velikosti.
 • Omlazuje poprsí.

Jaké výsledky lze s tímto krémem očekávat?

UpSize

Díky jedinečnému složení krému UPSIZE může každá žena získat poprsí, jaké si přeje. Zpevňuje a pozvedává poprsí, zlepšuje elasticitu pleti v dekoltu a omlazuje pleť. Podle skutečných recenzí krému UPSIZE jsou výsledky viditelné po 3-4 týdnech. Tento kosmetický produk vám umožní:

 • Získat jemnou a mladě vypadající pleť v dekoltu;
 • Zvětšit poprsí o dvě velikosti;
 • Pozvednout a zakulatit poprsí a celkově vylepšit jeho tvar;
 • Vyživuje a hydratuje pleť v dekoltu;
 • Přirozeně omlazuje pleť poprsí;
 • Výrazně zmírňuje povislost poprsí;

UPSIZE nelze sehnat v obchodech a lékárnách, protože výrobce nechce zvyšovat jeho cenu. Prodává se pouze v omezeném množství, takže si jej můžete zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách výrobce.

Jak tento krém funguje?

UpSize

Je nutné zmínit, že produkty na zvětšení poprsí skutečně nejsou mýtem. Existují a fungují přesně tak, jak by měly. Když budete používat krém UPSIZE, můžete si být jistá, že se vám poprsí zvětší. Když tento krém budete používat správně, bude fungovat naprosto úžasně. Finální výsledky ale značně závisí na tom, jak vážně ke svému problému žena přistupuje. První výsledky s krémem UPSIZE budou viditelné už po prvním týdnu používání:

 • Hydratovaná a vypnutá pleť, zmírnění strií a zvýšená elasticita pleti.
 • Poprsí bude pozvednuté, dosáhnete tzv. efektu podprsenky, takže budete moci nosit podprsenku bez vycpávek.
 • Zvětšení poprsí o 1-2 velikosti.

Složení

Většina moderních žen sní o krásném a pevném poprsí. Téměř všechny ženy chtějí mít plná a kulatá prsa. Není to žádným překvapením: pevné poprsí přitahuje pozornost mužů.

Stejně jako ostatní kvalitní kosmetické přípravky se krém UPSIZE může pyšnit skutečně jedinečným složením:

 • Deoxymiroestrol. Tato složka regeneruje pleť poprsí na buněčné úrovni a přispívá ke zvětšení poprsí.
 • Extrakt z rostliny pueraria mirifica. Tato inigredience pleť vyživuje a chrání.
 • Rose essential oil helps to make your breasts firmer and your skin more elastic. Růžový esenciální olej pomáhá zpevňovat poprsí a zlepšuje elasticitu pleti. Díky této inhredienci se zbavíte strií a předejdete jejich opětovnému vzniku.

Výhody

Krém na poprsí UPSIZE má mnoho důležitých výhod:

 • Tento produkt nemá žádné kontraindikace, ani vedlejší účinky.
 • Mohou jej používat ženy každého věku bez omezení.
 • Krém na zvětšení poprsí UPSIZE byl klinicky testován a má certifikát účinnosti.
 • Tento produkt neobsahuje žádné hormony.
 • Vysoká kvalita a dostupná cena. Mnoho recenzí krému UPSIZE potvrzuje jeho efektivitu.

OBJEDNAT NYNÍ

Názor odborníka

UpSize

Krém na zvětšení poprsí Upsize je vysoce efektivní produkt. Mezi mé pacienty patří spousta mladých žen, jejichž poprsí je ve špatném stavu. Většinou je to kvůli nevhodnému stravování, přísným dietám, nedostatku estrogenu v těle, kojení, či jiným faktorům.

Odborníci na poprsí doporučují krém UPSIZE. Pomůže vám obnovit tvar vašich prsou a dodá jim opět atraktivitu během několika týdnů bez nutnosti podstupovat plastickou operaci. Plastické operace jsou velmi riskantní a nebezpečné a jejich výsledky jsou často nepředvídatelné. Podle většiny lékařů je krém UPSIZE nejlepší možnou metodou úpravy tvaru poprsí. Uživatelky tohoto krému zaznamenaly výrazné zlepšení během 7-9 dnů. 9 z 10 žen potvrdilo, že se jim poprsí zvětšilo, zpevnilo a zakulatilo.

Jak se tento krém používá?

Pokud chcete začít používat krém UPSIZE, není nutné konzultovat tento krok s lékařem, protože krém nemá žádné vedlejší účinky a zlepšuje stav poprsí nejen zvenčí, ale také zevnitř. Při používání krému dodržujte následující pokyny:

UpSize

 • Naneste krém v tenké vrstvě na čistou pleť na poprsí.
 • Jemně krém vmasírujte do obou prsou. Počkejte 10 minut, než se krém vstřebá.
 • Potom si krouživými pohyby promasírujte obě prsa, začněte na vnější straně a pokračujte směrem dovnitř.

Používejte tento krém dvakrát denně – ráno a večer. Jedna kůra s tímto krémem trvá zhruba 21-30 dní. Přesvědčte se o skvělých výsledcích s krémem UPSIZE! Vaše poprsí bude viditelně přitažlivější už za 7 dní.

Informace

Na oficiálních webových stránkách najdete informace o objednání a poštovném.

OBJEDNAT NYNÍ

4 Komentářů

 1. vždy jsem vážila asi 50 kg, ale kvůli zdravotním problémům jsem přibrala více než 20 kg. Začala jsem hubnout a podařilo se mi shodit skoro 17 kg. Nejprve se mi poprsí zvětšilo a potom se mi opět zmenšilo. Kvůli tomu jsem měla prsa povislá a nevypadalo dobře. Pleť už nebyla pevná, takže jsem se rozhodla vyzkoušet krém Upsize, protože má přírodní složení. Říkala jsem si, že mi nemůže nijak uškodit, i kdyby nepomohl. S výsledky jsem ale více než spokojená. První pozitivní změny se ukázaly už po dvou týdnech používání (pravidelnost je klíčem k úspěchu). Moje pleť je pevná, elastická, jemná a hladká jako pleť malého dítěte. Moje poprsí je nyní mnohem pevnější a navíc se mi zvětšilo z velikosti B na velikost C. Rozhodně si tento krém koupím znovu. Myslím, že může pomoci mnoha ženám, které mají stejné problémy, jaké jsem měla já.

 2. ahoj všichni, používám tento krém teprve krátce, ale výsledky jsou úžasné. Moje poprsí je kulaté a už není povislé (a to mám dvě děti!) Prsa se mi dokonce zvětšila i bez operace. Můj manžel je nadšený a já také. Mohu tento krém doporučit : )

 3. objednala jsem si tento krém z oficiálních webových stránek a už po týdnu jsem zaznamenala zlepšení. Neváhejte a kupte si ho také!

 4. stejně jako mnoho jiných matek, jsem po porodu měla strie a povislá prsa. Jakmile jsem přestala kojit, ihned jsem se rozhodla s tím něco udělat – dokonce jsem si všimla, že se můj manžel dívá na prsa jiným ženám. Kamarádka mi doporučila krém Upsize, protože slyšela, že mnoha ženám pomohl. Sama ho ovšem nepoužívala, protože její poprsí je v pořádku. Četla jsem spoustu pozitivních recenzí a nakonec jsem to zkusila. Tento krém se prodává za velmi přijatelnou cenu, takže jsem neměla co ztratit. Rozhodně mi to nemohlo ublížit. Po dvou týdnech používání tohoto krému jsem zaznamenala první výsledky! Moje poprsí bylo kulatější, větší a méně povislé. Mohu tento krém doporučit každému. Používám ho měsíc a moje poprsí se změnilo k nepoznání!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *