Eco Slim: recenze lékařů a informace o tom, kde tento produkt koupit

Eco Slim je produkt na hubnutí s úžasným složením. Tento přípravek vám pomůže zhubnout spoustu přebytečných kilogramů za jediný měsíc – snadno a bez námahy. Alespoň to tvrdí reklamy. My ale reklmám nevěříme, protože reklamy slouží pouze k ovlivnění zákazníků a málokdy odrážejí pravdu o daném výrobku. Pojďme se tedy podívat na obsah tohoto přípravku a udělejme si na jeho účinnost názor sami.

EcoSlim

Užívání

Eco Slim je produkt na hubnutí. S tímto přípravkem se vám podaří zhubnout až 12 kg za měsíc. Na oficiální webové stránce se dočtete, že někteří lidé zhubli dokonce az 25 kg za měsíc. Je to skutečně možné?

Podle patogeneze obezity se – jak tvrdí výrobce tohoto přípravku – obezita nevyskytuje proto, že lidé jedí příliš mnoho jídla a necvičí, ale proto, že nejedí správné potraviny. Rozvoj obezity podle výrobců Eco Slim probíhá následovně:

 • Lidé jedí mléko, maso, zeleninu a další produkty ze supermarketu, které obsahují chemické látky, které se vyrábějí synteticky. Mezi tyto látky patří konzervační látky, barviva, příchutě a další podobné látky.
 • Tyto nepřirozené látky podporují ukládání toxinů, zpomalují trávení tuků a vedou k ukládání tuku v problémových oblastech těla.
 • Začněte brát Eco Slim, který obsahuje pouze přírodní látky. V těle se spustí opačný proces – detoxikace, zlepšení trávení a hubnutí, ke kterému dojde vlivem rozkladu tukových buněk.

Složení produktu Eco Slim

Prospěšné účinky hlavních složek Eco Slim

Tento přípravek obsahuje:

 • Vitamíny;
 • Extrakt z guarany s obsahem kofeinu;
 • Extrakt z rostliny plectranthus barbatus;
 • Extrakt z řasy fucus;
 • Chitosan;
 • L-karnitin.
 • Na oficiální webové stránce najdete šest ingrediencí.

Pokyny k užívání

Pokyny k užívání Eco Slim

Šumivé tablety Eco Slim mají 4 gramy. Užívají se třikrát denně. Rozpusťte jednu tabletu ve sklenici vody a výsledný nápoj vypijte. Jedna kůra vám pomůže zhubnout na optimální hmotnost. Balení obsahuje 20 tablet, takže budete potřebovat jedno balení na týden. Tento přípravek nemá žádné kontraindikace, ani vedlejší účinky.

Kde si jej mohu koupit?

Eco Slim si můžete objednat na oficiální webové stránce výrobce. Stačí vyplnit objednávkový formulář. Nezabere vám to moc času – jsou zde pouze tři pole, z nichž jedno (země) je již vyplneno. Zadejte své jméno a telefonní číslo a počkejte, až se vám ozve obchodní zástupce, který s vámi potvrdí vaši objednávku. Za několik dní vám balíček dorazí domů, nebo na poštu.

OBJEDNAT NYNÍ

Recenze

Alice:

Vyzkoušela jsem spoustu různých metod hubnutí, protože mám sedavý životní styl a ráda jím dobrá jídla (ale snažím se v tom omezovat). Hlavní problém mi dělá břicho, mám ho pořád nafouklé. Objednala jsem si tyto tablety a začala jsem je užívat ráno a večer. Užívala jsem je celých 20 dní. Také jsem cvičila břicho a držela proteinovou dietu, v podstatě jsem nejedla vůbec žádné sacharidy. Samozřejmě mi nezmizelo břicho, ale výrazně se zmenšilo a zpevnilo. To byl můj hlavní problém. Díky těmto tabletám mám nyní štíhlejší i paže, celé tělo se i zpevnilo a i nohy mám hubenější. Mimochodem, zkusila jsem spoustu různých věcí, ale ještě nikdy jsem nenašla nic, co by mi pomohlo tak výrazně, jako tyto šumivé tablety.

 

Izabela:

Holky, já jsem brala čistý chitosan a zhubla jsem 3 kg za měsíc, bez diet a bez cvičení. Eco Slim obsahuje chitosan a také další ingredience. Myslím, že když nebudete jíst po 18. hodině a budete každý den 15 minut cvičit, hlavně problémové partie, dosáhnete skvělých výsledků! Lidé říkají, že tyto tablety snižují chuť k jídlu. A to je to, co většina z nás potřebuje!

OBJEDNAT NYNÍ

6 Komentářů

 1. Tyto tablety jsou úžasné!!! Každý den hubnu 200-300 gramů, pravděpodobně proto, že po těchto šumivých tabletách nemám chuť k jídlu.

 2. Koupila jsem si ho na oficiální webové stránce: ZDE. Za poslední měsíc jsem zhubla 6 kg, a jím o mnoho méně. Dokončila jsem celou kůru, takže se mi sleva teď hodí.

 3. Eco Slim a dieta. Balení vám vydrží 10 dní, možná i déle. Moje kamarádka říká, že nemusíte dokončit celou kůru. Podařilo se jí zhubnout 10 kg za 1,5-2 měsíce.

 4. Vaše výsledky jsou nic moc, já jsem za jediný měsíc zhubla 9 kg! Stačí jen dodržovat pokyny a díky těmto tabletám nebudete mít chuť k jídlu.

 5. Z Eco Slim jsem nadšená, podařilo se mi zhubnout více než 7 kg za 2 měsíce! Tento produkt nemá žádné vedlejší účinky ani kontraindikace. Doufám, že si nízkou váhu udržím, důležité je vytrvat. S těmito šumivými tabletami mám mnohem menší chuť k jídlu.

 6. Doplňky stravy skutečně pomáhají, nesmíte ale zapomenout na změnu životního stylu. Mimochodem Eco Slim nejen potlačuje chuť k jídlu, ale také vám dodá energii, takže pro vás bude jednodušší začít cvičit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *