Black Mask maska proti akné a ucpaným pórům

Black Mask je extrémně efektivní kosmetický produkt s obsahem přírodních ingrediencí, který pomůže každé ženě získat dokonalou pleť.

Když budete používat tuto masku, budete mít jemnou a hladkou pleť a nikdy nebudete mít pupínky. Také se vyhnete černým tečkám a akné.

Black Mask

Black Mask je maska pro skutečné princezny, je určena pro lidi s problematickou pletí a pomáhá z pleti odstraňovat toxické látky a odpadní produkty. Obličej krásné dámy se pyšní krásnou a zdravou pletí. Získáte mladistvý vzhled, který vám pomůže dosáhnout skvělých výsledků v kariéře, osobním životě i v jiných sférách.

Důležité! Pokud jste aktivní a je vám 18-30 let, Black Mask je pro vás nutností. Pokud máte během PMS akné a alergické vyrážky, tato maska vám rozhodně pomůže!

Složení Black Mask

Jedinečnost a efektivita této masky je potvrzena. Jde o organický produkt, který obsahuje celou řadu přírodních ingrediencí.

Mezi ně patří:

Black Mask

 • Bambusové uhlí – dostává se hluboko do těla a aktivně bojuje s toxiny, které z těla odstraňuje společně s potem. Tato složka také efektivně zesvětluje pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití.
 • Komplex vitamínů – obohacuje pleť o užitečné stopové prvky a živiny. Zaručuje, že budete mít jemnou a zářivou pleť. Skvěle se vypořádá s dráždivými látkami, suchostí a známkami alergie.
 • Provitamín B5 – tento vitamín aktivuje regeneraci pleti a růstové procesy, takže efektivně napravuje poškozenou buněčnou strukturu.
 • Pšeničné klíčky – pomáhají léčit podráždění a překonávat vážné alergické reakce.
 • Pomáhá neutralizovat alergické reakce.
 • Efektivně léčí citlivou pleť.
 • Pomáhá odstraňovat akné, pupínky a černé tečky.
 • Odstraňuje ucpané póry.
 • Pomáhá obnovovat zdraví pleti a dodává jí krásu zevnitř.
 • Odstraňuje loupání, zarudnutí a únavu pleti.
 • Obnovuje krásu a zdravý vzhled pleti.
 • Dokonale vyživuje každou buňku pleti a dodává jí rovnováhu.
 • Působí proti únavě a chrání pleť před projevy stárnutí.

Důležité! Další důležitou ingrediencí této masky je grepový olej, který přispívá k rozvoji speciální ochranné vrstvy pleti, bojuje proti poškození sluncem, nepříznivými teplotami a větrem. To znamená, že vaše pleť bude krásná v každém počasí a vyhnete se poškození.

OBJEDNAT NYNÍ

Black Mask

Účinky této masky

 1. Maska se nanáší na pleť na obličeji. Můžete ji ale aktivně používat i na zádech, na hrudníku, na krku a dalších problémových místech.
 2. Od prvních minut maska začne zjemňovat pleť a otevírat póry, aby se aktivní složky z masky dostaly do ucpané pleti.
 3. Tato maska má elastickou konzistenci, takže z pleti vytahuje maz a odstraňuje škodlivé látky.
 4. Následně aktivně zklidní pleť a obnovuje kolagenová vlákna.
 5. Brzy si všimnete, že je povrch vaší pleti jemnější. Vaše pleť bude vypadat krásně hedvábně a bude jen zářit.
 6. Před použitím tubu dobře protřepejte.
 7. Umyjte si obličej teplou vodou a důkladně odstraňte make-up.
 8. Naneste masku na obličej v tenké vrstvě.
 9. Nechejte masku 3-5 minut působit.
 10. Nyní masku můžete smýt a přesvědčit se o prvních výsledcích.
 11. Masku smývejte pouze vodou, nepoužívejte žádné zásadité látky ani aktivní čistící produkty.
 12. Pro nejlepší výsledky tento postup zopakujte před spaním.

Důležité! Na tento produkt najdete na internetu velké množství pozitivních recenzí. Black Mask je skutečně unikátní. Čistí, vyživuje, stahuje póry a dodává pleti zdraví a krásu už od prvního použití.

Kde sehnat Black Mask?

Odpověď je jednoduchá – pouze na webové stránce výrobce! Jinde tuto masku neseženete, výrobce ji prodává pouze tímto způsobem, aby ochránil své klienty před padělky a napodobeninami.

Pokud si chcete Black Mask koupit, jděte na webovou stránku výrobce, vyplňte formulář a počkejte, až vám maska přijde poštou.

OBJEDNAT NYNÍ

Názor odborníka

Maria, kosmetička

Akné je běžným typem zánětu pleti, hlavní příčinou těchto procesů je podráždění vlasových váčků a potních žláz. Když budete používat Black Mask, což je maska s výbornými ohlasy, léčivého účinku dosáhnete velmi brzy. Jde skutečně o revoluční produkt, který pleť vyživuje, jemně o ni pečuje a obnovuje její strukturu. Tento produkt patří na špičku kosmetických produktů!

Recenze na Black Mask

Alice, 22 let

Black Mask

Mívala jsem nos plný černých teček, vypadalo to příšerně. Jsem ráda, že jsem našla produkt, který se s tímto problémem dokázal vypořádat. Tato maska zázračně vyčistila celý můj obličej.

Helena, 28 let

Black Mask

Vždy jsem měla citlivou pleť, zejména v chladném počasí. Začala jsem si pomáhat s Black Mask, je to velmi efektivní produkt!

Anička, 40 let

Tuto masku používám já i moje dcera. Čistící účinek této masky je neuvěřitelný a je viditelný již po prvním použití! Je skvělá!

Anna, 25 let

Používám Black Mask denně. Díky ní mám krásnou pleť. Nemám žádné pupínky ani akné dokonce ani během PMS.

OBJEDNAT NYNÍ

2 Komentářů

 1. Používala jsem ji týden a výsledky můžete vidět na fotce. Mohu tuto masku jedině doporučit!

 2. To je opravdu skvělá maska… Objednala jsem si ji jen na zkoušku. Opravdu pomáhá na všechno, dokonce i na popáleniny od slunce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *